#31 2008-03-30 12:46:38

nusia

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 7

Re: Wielka Sobota xD

Zgadzam się z Nightmare, święta prawda. Ktoś za wszelką cenę próbuje burzyć to, co naszymi rękami budowaliśmy tyle lat. To jest przykre:( Jednak nie zapominajmy o osobach, które trwają nadal.

Offline

 

#32 2008-03-30 17:17:41

nashi

Zbanowany

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-05-05
Posty: 33
WWW

Re: Wielka Sobota xD

Aniu a nie uwazasz ze to po prostu jest smieszne ?? Wchodzi czlowiek na gadu - czyta pierdoly, wchodzi na maila - czyta pierdoly, popatrzy na telefon - debilne smsy ... jeszcze co by było smieszniej to mu gowniarz powie "jak nie pasuje to zmien parafie" ...
zgadzam sie - niektorym sie w dupach poprzewracalo
ja Ci juz mowilem kiedys jak to traktuje pamietasz?? - Cz. Miłosz - "autor uprasza aby go w dupę pocałowano "


Nauczyciel to nasz skarb więc zakopmy go głęboko

Offline

 

#33 2008-03-30 18:13:31

Nightmare ;D

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 14

Re: Wielka Sobota xD

I widzisz nashi jak Ty mnie nie rozumiesz...nikt chyba nie rozumie. Pamiętam swoją pierwszą wigilie Oazową, było pieknie...na prawde, bo nikt z was się nie kłócił, bo chyba byliście zbyt mali na to..teraz niby dorosliście i co...i pełno nieporozumienia. Jesli tak wygląda człowiek dorosły w swej wierze, że kłóci się o byle co, to ja wole chyba popełnić samobójstwo nim mi też zeżre to wszystkie dobre uczucia i wspomnienia związane z Wami. Kochałam Was...to była jedna dobra rzecz w tym zasranym świecie...wspólnota...mój drugi dom..u mnie w rodzinie wszyscy się kłócą, nie ma dnia żeby nie..kłótnia zepsuła go i przedostała się do drugiego domu..i też go burzy...zostałam bezdomna?...wygląda na to ze tak..przykro mi że coś zburzyło nasze wspólne relacje...wygoniło z naszych serc wzajemne zaufanie..kłótnia to hałas..to burza niszcząca pozytywne uczucia...a przecież to w ciszy jest mój Bóg..więc Go pośród nas nie ma. Może to żałosne co pisze, dla wielu z Was pewnie tak..trudno.. kłóćcie się dalej..niszczcie to co macie najpiękniejszego... wiadomo do kogo kieruje te słowa...chcieliście zniszczyć po mału to wszystko?..gratuluje idzie to wam....


"Ojcze w Twoje ręce, powierzam ducha mego...czemuś mnie opuścił?"

Offline

 

#34 2008-03-30 18:27:54

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: Wielka Sobota xD

Wiecie co... wlasnie tak w swoim zalamaniu naukowym siedze i czytam watek 'Witam!!' tak sie rozmarzylam i sobie wspominam... Kurcze... bylo tak milo... Rozumiem ze za wiele sie stalo i za wiele sie nie stalo zeby bylo tak jak wczesniej... rozumiem ze ludzie sie zmieniaja i dlatego tez nie bedzie tak jak wczesniej... i rozumiem tez to ze nie wszyscy chca zeby bylo tak jak wczesniej... Ale kurcze... chociaz odpuscmy sobie te klotnie... wydaje mi sie ze juz kazdy powiedzial to co powinien i to czego nie powinien... Nie wymagam od was zebysmy byli od razu wszyscy wielkimi przyjaciolmi bo wiem ze tak nie bedzie... Ale chociaz nie klocmy sie bo to co sie stalo juz sie nie odstanie i uwazam ze nie warto wszystkiego rozpamietywac do smierci...


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#35 2008-03-30 21:50:28

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Wielka Sobota xD

i chyba wszyscy sie zgodzimy z tym co Kasia napisala, tak? Nightmare... jeszcze raz napiszesz cos o jakims popelnianu samobojstwa, to bedziesz miala ze mna doczynienia... nie tylko z Szirin było ostro na rekolekcjach, ze mną też... więc pamiętaj, że Cie wszyscy lubimy, i chyba wszyscy chcemy zeby bylo dobrze, choc kiepsko nam to wychodzi. wymiana pogladow na ogol jest potrzebna bo oczyszcza, ale w tym przypadku dala chyba odwrotny efekt, ale to juz jest dawno skonczone wiec nie ciagnijmy juz tego. a tak naprawde to te nasze salki oazowe to kazdego z nas byly czyms w rodzaju drugiego domu bo mase czasu tam spedzalismy a oaza nas formowala i jednoczyla. wiec zeby juz bylo dobrze to mam tylko jedna prosbe, pod ktora chyba czesc osob sie podpisze: Nashi, koniec złośliwości, bo z tego wynikają same nieporozumienia, jasne????!!!!!
i tym optymistycznym akcentem zycze wam wszystkim dobrej nocy i dobrego tygodnia, bez zbednych klotni, wszak dzis mamy jeszcze caly czas Niedziele Miłosierdzia, wiec niech ona daje dobre efekty, ok?
pozdrawiam!
albo jeszcze jedna rzecz dodam: może podajmy sobie wszyscy (a przynajmniej ci co chca) łapki (wirtulanie, bo na zywo chyba ciezko bedzie się spotkac w komplecie) to może w końcu zgoda zapanuje?

Ostatnio edytowany przez moniq (2008-03-30 21:57:47)

Offline

 

#36 2008-03-30 22:19:43

Nightmare ;D

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 14

Re: Wielka Sobota xD

ja się zgadzam z Kasią i moniq...tylko ze nawet jesli kłótnie znikna z forum, to nie znikną nam z dusz..to zostanie to nie znika od tak..nie umrze śmiercią naturalną..a samobójstwo?..nie wiem, a to możeby był i dobry pomysł...wam pewno tez cięzko z tymi myslami zawartymi na tym forum..ja juz nie moge stanąć przed lusterkiem i popatrzec na siebie bez pogardy...uświadomiłam sobie czytając te wszystkie posty, że to wszystko było na nic...nie wiem kim juz jestem, chyba nikim..ja sama zawaliłam nie jeden raz...brakuje mi Was..żywa czy martwa..to i tak wciaz będzie mi Was brak...


"Ojcze w Twoje ręce, powierzam ducha mego...czemuś mnie opuścił?"

Offline

 

#37 2008-03-30 23:59:58

nashi

Zbanowany

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-05-05
Posty: 33
WWW

Re: Wielka Sobota xD

tak na koniec bo juz wiecej pisal nie bede - uslyszalem dzisiaj cos pieknego (prawie peklem ze smiechu) - pare osob wyslalo mnie do semnarium (ze niby ksiedzem anonimem jestem)
ta rozkmina mnie po prostu powaliła ... to musial wymyslic ktos na prawde inteligentny ... jak widac niektorym nadal sie nudzi ... szkoda myslalem ze im przeszlo ... ale coz ...                        jak ktos sie urodzil plotkara to nia pozostanie ...

wiec pozwol ze wyjasnie Ci Nightmare jak to sie zaczelo ... kiedy slyszysz takich rewelacji ok. 5 dziennie, dostajesz w nocy naprawde debilne smsy (przytaczal nie bede bo szkoda miejsca na forum na takie idiotyzmy) a normalni ludzie ok 3 w nocy spią (ja przynajmniej wtedy spie i nie lubie jak ktos mnie budzi w ten sposob), na gadu to samo, w skrzynce to samo to na prawde czlowiek w pewnym momencie przestaje byc grzeczny tylko zaczyna sobie robic z takich ludzi jaja (zainteresowani wiedza o kogo chodzi) bo szkoda nerwow a w sumie mozna sie przy tym niezle usmiac jak sie popatrzy z dystansu i sie stwierdzi "boze czlowieku dlaczego nie sluchales starszych? gdzie miales oczy? przeciez wszyscy ci mowili olej, to nie sa ludzie ktorymi powinienes sie przejmowac" no i mieli racje bo jak sie patrzy bez emocji to juz nie sa tacy idealni
Jak na razie slucham ludzi ktorzy przezyli zycie i zle na tym nie wychodze przede wszystkim jestem spokojniejszy, mam duzo lepsze wyniki w szkole, uklada mi sie w zyciu osobistym, wysypiam sie (w koncu) , i jestem szczesliwym czlowiekiem. Tobie radze tego samego ... nie sluchaj sie kolezanek tylko porozmawiaj np. z babcia wyjdziesz na tym duzo lepiej. Pozdrawiam serdecznie. Jakbys chciala porozmawiac to napisz na privie bo ja na forum juz pisal nie bede. Dobranoc.


Nauczyciel to nasz skarb więc zakopmy go głęboko

Offline

 

#38 2008-03-31 20:00:10

nusia

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 7

Re: Wielka Sobota xD

Nikt nie jest idealny Wojtku, każdy z nas ma sobie coś do zarzucenia. Czyż nie? Rzecz w tym, żeby sie do tego przyznać i nie widzieć tylko przywar u innych, ale także w sobie. Popatrz na to z przymrużeniem oka:) albo porozmawiaj TYLKO SPOKOJNIE i wytłumacz o co Ci chodzi i w czym rzecz. MOże tak bedzie lepiej?   pozdawiam

Offline

 

#39 2008-03-31 20:00:51

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Wielka Sobota xD

Nashi, ale tu nie o to chodzi czy bedziesz pisal czy nie... zobacz, ten ostatni Twój post jest taki zwyczajny, pozbawiony ironii i złośliwości, więc siłą rzeczy nikt na to nie reaguje ostro i nie powstaje kolejna agresywna wymiana ciosów, jak to miało miejsce przez ostatnie tygodnie. i to miałam na myśli pisząc wczoraj że koniec złośliwości i żebyśmy sobie podali łapki, jak za dawnych czasów sobie podawaliśmy przekazując "iskierkę" kończącą piątkową oazę. stare dzieje, ale to chyba lubiliśmy...?  no dobra, to ja puszczam tą iskierkę, czy jak to się nazywało, a kto ją przejmie i poda dalej?

Ostatnio edytowany przez moniq (2008-03-31 20:25:04)

Offline

 

#40 2008-03-31 20:19:51

Nightmare ;D

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 14

Re: Wielka Sobota xD

Jakoś brak mi już optymizmu po tym wszystkim... smutno strasznie... ale przejmuje iskierke i puszczam ja dalej..kto następny? ... "Iskierke miłości puszczam w krąg..: ..czy powróci do tych rak?...


"Ojcze w Twoje ręce, powierzam ducha mego...czemuś mnie opuścił?"

Offline

 

#41 2008-03-31 20:25:53

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Wielka Sobota xD

dzięki:)

Offline

 

#42 2008-03-31 20:41:33

Ashely

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 17

Re: Wielka Sobota xD

tez przyjmuje i podaje do... (kto chętny??)


So I won't give up. No, I won't break down. Sooner than it seems life turns around
And I will be strong, even if it all goes wrong. When I'm standing in the dark I'll still believe.

Offline

 

#43 2008-04-01 11:51:09

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Wielka Sobota xD

Ja chetna bardzo ;** po namowach pewnej osobki ) puszczam dalej... niech trafi do dobrego serca


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#44 2008-04-01 17:40:07

nusia

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 7

Re: Wielka Sobota xD

Ja też przyjmuję Iskierkę i podaję ją dalej:) Kto będzie kolejny???
pozdrawiam

Offline

 

#45 2008-04-03 13:11:04

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Wielka Sobota xD

cieszę się, że kilka osób iskierkę przejęło, ale szkoda, że zarazem tak mało, bo o wiele więcej osób odwiedza forum. przekażmy sobie znak pokoju... to takie proste...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polisharmyclan.pun.pl www.bollyworld.pun.pl www.animako.pun.pl www.dark-pokemon.pun.pl www.wrestlingpbfgame.pun.pl