#16 2008-03-25 15:23:18

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Wielka Sobota xD

Monis ale czekac niekiedy naprawde warto taak wtajemniczeni wiedza <lol> i zgadzam sie z Ashely liczy sie jakosc nie ilosc braawa dla nas


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#17 2008-03-25 18:06:01

Ashely

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 17

Re: Wielka Sobota xD

zapewniam Cie moniq że sie dowiesz. Ale naprawde, mimo że było Was zaledwie (żebym sie nie pomyliła) 6 śpiewających i grający na bębenku, to pokazaliście na co Was stać. Będąc na kościele i słysząć Hosanna, naprawde genialnie zabrzmiało. Widać, że nie potrzebujecie pomocy ze strony tych którzy w ostatnich dniach nieco... odeszli od Was. No ale cóż, jeśli chcą stworzyć własną schole, to wystarczy im życzyć szczęścia. Jeszcze raz dzięki za śpiew. A właśnie, co z Rafałem, zdrowy juz? Szkoda, że nie spróbowaliście litania, może by sie księża mniej śmiali... żarcik
Tak 3mać dalej!


So I won't give up. No, I won't break down. Sooner than it seems life turns around
And I will be strong, even if it all goes wrong. When I'm standing in the dark I'll still believe.

Offline

 

#18 2008-03-26 13:54:47

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Wielka Sobota xD

nooo wszyscy nas pochwalili oprocz jednej prowadzacej czyzby z niej zolza jakas byla dobrze chociaz ze nie pisze na forum bo nie wie co ja tu na nia dogaduje haha alez Gosiu jesli sie odezwiesz to wiesz przeciwez ze to tylko zarcik taki byl kochana 3maj sie


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#19 2008-03-26 14:15:18

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Wielka Sobota xD

nie tylko ksieza by sie mniej smiali zapewniam sie a co z Rafalem w niedziele slyszalam od dobrze poinformowanych osob ze jest juz troche lepiej goraczka spada xD wiec 3majmy kciuki zeby w koncu wyzdrowial xD


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#20 2008-03-26 15:05:49

Gosia

Zbanowany

7507875
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-06-23
Posty: 5

Re: Wielka Sobota xD

Ja Ci dam zołze!
Oczywiście że Was pochwale. Gdyby nie Wy, nie dałabym rade (choć niektóre momenty to była tylko moja wina ). Równe tempo (nie można zapomnieć o Michale), czyściutkie dzwięki a przy tym psalmie to naprawde nie łatwe. Buziaczki za to   Ponoć Rafał ma już być w tą niedziele na mszach / wiem to z pierwszej ręki - nie ma to jak katecheci / o ile bedzie się już dobrze czuć.

A nasze kolejne większe śpiewanie to chyba przypada na bieżmowanie. Chyba że przeoczyłam jakieś święto? Tylko sie dowiem kiedy jest i coś wymyślimy. Już nawet mam pomysł na niektóre pieśni Znów damy czadu.

Trzymajcie sie ludziska              /Wiem Oleńka



A tak apropo... dawno tu mnie nie było.. aż wstyd sie przyznac. Jakby kto nie wiedział: Gosia Łachut jestem

Ostatnio edytowany przez Gosia (2008-03-26 15:07:12)

Offline

 

#21 2008-03-26 17:56:31

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Wielka Sobota xD

a daj daj wiadomo rozwalilas wszystko jak zawsze zolzo Ty wredna ale my tez damy Ci buziaczka przynajmniej ja a o Rafala ja pytalam ksiezy i jak juz mowilam a znaczy sie pisalam ponoc czuje sie juz lepiej chyba nie przeoczylas biezmowanie a potem komunie naszych malych kochanych 3majcie sie pozdrawiam to dorbze ze wiesz


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#22 2008-03-27 00:16:08

nashi

Zbanowany

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-05-05
Posty: 33
WWW

Re: Wielka Sobota xD

chyba sie dałem sprowokować
założymy nową scholę i złożymy ją z "pierwszych lepszych" - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, prawda Ashely??

www.żal.pl


Nauczyciel to nasz skarb więc zakopmy go głęboko

Offline

 

#23 2008-03-27 13:33:08

Ashely

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 17

Re: Wielka Sobota xD

Szczerze? nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi. Czy może mówiąc "pierwszych lepszych" myślałeś że ja kiedyś coś takiego powiedziałam bądż napisałam? bo tak to właśnie zrozumiałam. Jesli tak myślisz, to niestety sie mylisz. Może wyjaśnisz mi o co chodzi pisząć na PW? Z miłą chęcią sie dowiem czemu miałabym być wtajemniczona. Czekam na wiadomość. Pozdrowionka

Ostatnio edytowany przez Ashely (2008-03-27 17:43:59)


So I won't give up. No, I won't break down. Sooner than it seems life turns around
And I will be strong, even if it all goes wrong. When I'm standing in the dark I'll still believe.

Offline

 

#24 2008-03-27 14:02:37

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: Wielka Sobota xD

wiesz Nashi chyba niepotrzebnie zaczynałeś ten temat..obawiam się, że jeśli nawet ktoś zorientuje sie o co chodzi, to nie bedzie to mialo dobrego finału;/


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#25 2008-03-27 18:18:08

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Wielka Sobota xD

po co to... nie wiem ale jak chcesz to zaczynaj kolejny temat i wszyscy sie poklocmy apropo powodzenia w zakladaniu NOWEJ SCHOLI ... tylko ze parafie zmienic trza bo tu juz jest schola

Ostatnio edytowany przez Alex (2008-03-27 20:17:13)


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#26 2008-03-28 00:34:50

nashi

Zbanowany

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-05-05
Posty: 33
WWW

Re: Wielka Sobota xD

w sumie racja niepotrzebnie to zacząlem - jak juz wspomniałem dałem się sprowokować, niepotrzebnie ...


Nauczyciel to nasz skarb więc zakopmy go głęboko

Offline

 

#27 2008-03-28 00:44:15

nashi

Zbanowany

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-05-05
Posty: 33
WWW

Re: Wielka Sobota xD

P.S. Uprasza się aby gówniarze nie mówili starszym że mają zmieniać parafię bo to troszkę śmieszne jest ...


Nauczyciel to nasz skarb więc zakopmy go głęboko

Offline

 

#28 2008-03-28 22:28:30

nusia

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 7

Re: Wielka Sobota xD

W takim razie ja też liczę na więcej szacunku z Twojej strony:), bo jestem starsza od Ciebie i w dodatku jestem kobietą (a kilkakrotnie chyba o tym zapomniałeś:)   pozdrawiam nashi

P.S. to tylko tak odnośnie Twojej wypowiedzi.../nie rozwodzę się nad nią

Offline

 

#29 2008-03-29 17:15:01

Nightmare ;D

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 14

Re: Wielka Sobota xD

Zauwazyliście, że forum odżywa wtedy gdy jest się o co pokłócić.?...wiecie może to faktycznie będzie chamskie z mojej strony co teraz powiem, ale jak komuś się coś nie podoba w naszej parafi to WOn!!! i niech się nie pokazuje już więcej na oczy...nikt nikogo tu nie zatrzymuje.. już przez niektórych z Was wtulałam się w łzy waląc z natłoku mysli skronią w szarą rzeczywistość..w dupach wam się poprzewracało?.. I do Smrfetki..prosze nie zamykaj tego tematu bo to nic nie da...to nie chodzi o to aby pogrzabać problem pod murem milczenia bo on tam tylko wzrosnie w potegę i z resztą to nie komuna aby narzucać milczenie...ale serio mówie poważnie, moze w końcu wyjasnimy sobie o co tak na prawde chodzi..hmm..??

Ostatnio edytowany przez Nightmare ;D (2008-03-29 17:34:56)


"Ojcze w Twoje ręce, powierzam ducha mego...czemuś mnie opuścił?"

Offline

 

#30 2008-03-29 19:00:24

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Wielka Sobota xD

juz od dluzszego czasu nic sie tu nie odzywalam, ale dzis sie odezwe: mocno i dobitnie powiedziane Nightmare

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serjtankian.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.gp88.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl