#16 2007-05-10 17:33:39

Vitani

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 99

Re: Opera

Racja... Szczególnie na naszym osiedlu można zauważyć tego typu zjawisko... Wszyscy orientują sie w jednym temacie... I myślą, że wiedzą już wszystko o życiu... a tak na prawdę nie wiedzą nic... Bo to co robią przynosi im tylko serie miłych złudzeń... Myślę Ziro, że wiesz o co mi chodzi:*


Pierdolona era techno!!!

Offline

 

#17 2007-06-16 19:49:47

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Opera

tak oczywiscie, ze wiem.. i w sumie przeraza mnie ogrom szerzacej sie glupoty.. czasami zal mi tych ludzi, siedzacych na lawkach osiedlowych.. kiedy zdarza mi sie kolo nich  przechodzic, te ambitne rozmowy.. ahh.. a ten jezyk.. nic tylko sie delektowac... cudzoziemca mozna by przyprowadzic, bo od nich dowie sie najwiecej o naszym miescie..


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#18 2007-07-01 12:18:57

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Opera

Tu tez duzo do nadrobienia hmmm


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#19 2007-07-01 12:35:19

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Opera

Jak widzisz wszedzie pustki, albo stare daty.. Trzeba sie wziasc do pracy.. chyba ze niektorym juz sie nie chce zagladac na to forum... w roku szkolnym- nauka.. w wakacje- wyjazdy.. zycie..


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#20 2008-01-29 13:13:02

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: Opera

co do teatru to ja nie preferuję tego typu wyjść choć od czasu do czasu nie zaszkodzi xD ostatnie przedstawienie, na którym byłam to był spektakl niemieckiej grupy "Fast Food". To było takie przedstawienie improwizowane: my im rzucaliśmy wątek, a oni przedstawiali..tzn nie wiem na ile to było umówione, ale efekt był super:D było dużo humoru mimo, że to Niemcy:D polecam wszystkim takie formy przedstawień, choć jak się domyślam preferujecie inne rozwiązania językowe;p


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#21 2008-01-29 20:07:36

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Opera

oooch Niemcy xD a moze rozwiniesz Liebe bo to moze byc ciekawe rzucanie watku i ich interpretacja


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#22 2008-01-29 20:59:07

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: Opera

no coz co tu mozna rozwinąc..hmm no Niemcy:* są świetni-jak kazdy wie(tylko jakos nie kazdy sie z tym zgadza;p) =*=*=*=* np prosili o jakis przedmiot i ktos im dal "kalendarz nauczyciela" i ułozyli w ciagu 3sekund przedstawienie o zniknieciu tego kalendarza:D supeer polecam:D


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#23 2008-01-30 09:28:45

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Opera

hehe moglo byc ciekawie szkoda ze nas tam nie bylo


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.obet.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl www.masters-of-mma.pun.pl