#1 2008-01-29 19:21:30

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

MaRzEnIa=*

to jest dla mnie chyba największa wartość, za którą oddałabym chyba wszystko..uważam, że nie ma nic piękniejszego od pięknych marzeń cytatów znam wiele i na pewno je ode mnie już słyszeliście

"Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?
Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw"

i pamietajcie.. "nikt oprócz nas samych nie może odebrać nam marzeń"..


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#2 2008-01-29 20:15:43

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: MaRzEnIa=*

sliczne jesyt zapamietam sobie nie musze zapisywac bo wiem ze to bedzie tu zawsze

"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają sie robić to jak najlepiej."
"Moim celem jest spełnianie nierealnych marzeń i snów, najwspanialszej rzeczywistości jaką możemy sobie wyobrazić."


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.braterstwo-wilkow.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl www.narutoziom.pun.pl www.pszzp.pun.pl