#1 2008-01-29 13:38:53

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

O miłości ;)

Bo według mnie to najwazniejsze oczywiscie nie mowie ze przyjazn rodzina nie sa wazne ale milosc to wszystko buduje i ukazuje w calkiem innym swietle wiec chcialabym zebysmy zaczeli od senstencji zlotych mysli na temat miłości mam nadzieje ze nie zanudzam a jak tak to mowiecie inaczej sie obraze


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Jeśli kto kocha tylko piękno i czystość, to kocha zaledwie połowę istoty.

Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.

Kto naprawdę kocha, prawie nigdy nie pozna, kiedy ten drugi przestał kochać.

Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie.

Miłość jest zawsze chaotyczna. Gubisz się, tracisz trzeźwy osąd. Nie umiesz się bronić. Im większa miłość tym większy chaos.

Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na własność. I to jest najważniejsze przesłanie miłości - mieć najważniejszą osobę na świecie, ale jej nie posiadać.


troszke tego duzo jak na pierwszy raz ale znam niestety za wiele i jak pozowlicie moge sie udzielic w tym dziale ale mam nadzieje ze wy rowniez xD


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#2 2008-01-29 19:10:20

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: O miłości ;)

taa miłość..nie wiem czy jest coś równie pięknego, ale przez co sie tak bardzo cierpi.. nawet przykre doświadczenia potwierdzają, że jest to ważne uczucie..a sentencje?też ich dużo mi się nasuwa..najbardziej chyba podoba mi się: kto kocha sercem ten cierpi i duszą, gdzie jest miłość tam ciernie być muszą. chociaz mnie sprawdzało się takze: tęsknota rzecz straszna, gdy serce w dal ucieka, gdy się kogoś kocha lecz kocha z daleka..no ale nie rozczulajmy się:D w koncu ja twierdzę, że gdzieś tam w przyszłości każdy znajdzie kogoś dla kogo będzie Aniołem..mam nadzieję, że nie będę wyjątkiem..heh;) Alex napisałaś, że miłosc buduje przyjaźń i rodzinę..rodzinę owszem ale myślę, że to przyjaźń buduje miłosć.."nie ma miłośći bez przyjaźni"!!


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#3 2008-01-29 20:19:07

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: O miłości ;)

"Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia."

tak to podstawa tym fundamentem zawsze powinna byc przyjazn czy to nie ona zawsze nia jest nad tym trzeba sie zastanowic bo warto moze mialam na mysli to co Ty teraz tylko nie umialam tego hmm ujac w inne slowa

"Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go nieszczęściem."


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#4 2008-01-29 21:30:26

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: O miłości ;)

nie zgadzam sie z tym o milosci i przyjazni... milosc zazwyczaj psuje przyjazn...


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#5 2008-01-29 21:37:19

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: O miłości ;)

mnie sie wydaje, ze miłosc jest poprostu doskonala formą przyjazni..(madra jestem:D->to nie jest smieszne:D) ale zdarza sie i tak jak Kasiek wspomniala..oj zdarza..=*


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#6 2008-01-29 21:46:17

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: O miłości ;)

a co jesli milosc w ogole nie istnieje? najpierw jest 'zauroczenie', pozniej porzadanie,a na koncu zwykle przyzwyczajenie?


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#7 2008-01-29 21:48:49

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: O miłości ;)

zgadzam sie ale mysle ze to ludzki sposób myślenia..myślę, że miłość to coś duzo głębszego..poza tym niekoniecznie mowiac "miłość" mamy na mysli uczucie miedzy chlopakiem a dziewczyna.ona ma rozne postacie i roznie sie objawia..wiec istnieje na pewno^^


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#8 2008-01-29 21:51:25

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: O miłości ;)

coz... chyba jestem stworzona do kochania samej siebie ^^ ale juz jestem ciiiicho bo w dniu dzisiejszym stwarzam tu atmosfere zalamania psychicznego a tak naprawde mam swietny humor


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#9 2008-01-29 21:54:28

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: O miłości ;)

ja tej atmosfery tu nie odczułam..poza tym kazdy mowi co mysli^^ czyż to oznacza, że mnie nie kochasz??serce mi pękło;( sama Liebe dosłowna miłość się załamała;(


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#10 2008-01-29 21:55:46

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: O miłości ;)

oczywiscie ze Cie kocham, ale nie o milosc w tym sensie mi chodzilo


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#11 2008-01-29 21:59:16

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: O miłości ;)

no to dobrze:D wrócił mi humor:D tralala widzicie miłość uskrzydla:D moze zamiast do babci polece na ksieżyc?? ale mimo bolesnych doswiadczen bede bronic tego wspaniałego uczucia ktore Liebe sie zwie:D


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#12 2008-01-30 09:40:42

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: O miłości ;)

b0o tak czy tak warto je bronic moze nie istnieje a moze istniejej Kasiu tylko pod niezrozumiala dla nas forma zdarza sie ze niszczy przyjazn i jest wiele osob ktore o tym wiedza ale niszczy wtedy gdy druga osoba nic wiecej procz przyjazni nie chce a jesli chce to stopniowo przyjazn przeksztalca sie w to doskonalsze uczucie.. nikt nie jest zdolny okreslic czym tak naprawde jest milosc moze tylko sam Nasz Pan wie co to takiego i przekazal nam tylko zalazek tej milosci to my sami musimy ja odnalesc i zrozumiec

"Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy."


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.braterstwo-wilkow.pun.pl www.sek510i.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl www.pszzp.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl