#1 2007-06-17 13:07:53

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Kochani co sie z wami dzieje wakacje za rogiem a tu pusto jakbybysmy wszyscy o sobie pozapominali...;( smutno tu jakos sie zrobilo nikt sie nie odzywa.. dlaczego przeciez juz po zdawaniu za tydzien swiadectwa.. niech ktos wroci i natchnie zycie w to forum.. foruum sie rozpada czyz i to czeka oaze??


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#2 2007-06-17 13:13:17

Pacik

Zbanowany

9332020
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 73

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Alex zgadzam sie z Toba. Nasze forum musi powrocic do zycia:)

Offline

 

#3 2007-06-18 22:45:57

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

wiecie co wam powiem... tak ostatnio obserwuje troche z boku to wszystko co sie dzieje i obserwuje zachowania roznych ludu z oazy i slucham ich wypowiedzie... nie rozumiem jednego... wszyscy mowia ze to wszystko jest cosraz bardziej bez sensu... sadze ze jesli 'jedna' odoba odejdzie, odejda za jej przykladem inne... wiem jak to jest... aczkolwiek ja nie tyle nie odnajduje w tym sensu co mam TROCHE inne zajecia w piatki do 20 ktore sa dla mnie calym zyciem... oczywiscie mam nadzieje ze oaza sie nie rozpadnie bo fajnie byloby kiedys w przerwie pomiedzy zajeciami a snem wpasc na spotkanie... no ale niestety czas pokarze...


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#4 2007-06-19 12:41:18

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

z ciekawości zapytam: co się dzieje z oazą i czemu jest bez sensu a ludzie chcą odchodzić??? w czym problem????? coś mi się obiło o uszy ale nie mam pojecia o co chodzi...

Offline

 

#5 2007-06-23 13:23:40

Szirin

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-06-23
Posty: 28

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

To może wypadało by zapytać tych, co odeszli, czemu odeszli, bo jest duże prawdopodobieństwo, że inni z tych samych powodów będę odchodzić...


"Dokąd idziesz bracie/ Dokąd gnasz/ Po co tak zabijać się/ W jednym punkcie przecież/ W końcu trwasz/ Tylko czas do przodu mknie
Tak przemijasz w miejscu/ Spalasz się/ Jak pustynny w słońcu głaz/ Wszelki ruch to tylko/ Pozór jest/ Jeden mknie do przodu czas (...)Martwe morze stoi wokół nas/I nadziei brak na wiatr '

Offline

 

#6 2007-06-23 21:05:11

Gosia

Zbanowany

7507875
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-06-23
Posty: 5

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Dużo osób przychodzi z przyzwyczajenia, bo pasuje, czy jak w moim również wypadku, nie ma kto grać, więc jest to w pewym wypadku pewien przymus (choc nie chce tego tak nzywać). My jesteśmy do tych spotkań przywyczajeni, no właśnie. Stało sie to pewną monotonią, nie sądzicie? potrzeba nam pewnej mobilizacji, czegoś nowego lub kogoś kto w jakiś sposób ozywi naszą oaze. Niech każdy ze wszystkich sił postara się zrobić cos dla tej oazy. A zapytać się osób które odeszły nie zaszkodzi.

Offline

 

#7 2007-06-24 11:18:16

MonYczkA

Administrator

9920963
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 146

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Wydaje mi się, że oaza stała się rutyną i już nie jest przyjemnością... a powinna nią być. Chodzimy, bo szkoda nie pójść, ale dochodzimy do salek i nam się nie chce. Siedzimy jak struci, bo "spotkania są drętwe", "bo znowu msza", "bo te spotkania już niczym się nie różnią"...itd., itp. Dodatkowym problemem jest to, że jest kilka osób, które siedzą cały czas w grupie i nie otwierają się na nowe osoby, myślę, że przez to kilka osób, które przyszły na oaze pierwszy raz z ciekawości nie przyszło już drugi raz... Może zwróćmy na to też uwagę?! Nie zapominajmy o tych "nowych" Ludkach, bez naszej rozmowy uśmiechu oni nie będą z nami...


"-Kubusiu?!
-Tak Prosiaczku??
-Nic... - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś."

Offline

 

#8 2007-06-25 12:52:29

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

rutyna? nie wiem.. ja po prostu lubie tam chodzic, spotykac niektore osoby z ktorymi normalnie w tygodniu ciezko sie umowic, bo szkola, obowiazki.. teraz mamy wakacje, czas na zebranie sil i przemyslenie niektorych spraw..  Mam nadzieje, ze po wakacjach bedzie lepiej pozdrawiam cieplutko


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#9 2007-07-01 12:06:58

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Hmm ja też lubie chodzić na oaze jest to czas miejsce w którym spotykam się z przyjaciółmi... wakacje bardzo je lubie ale jest mi przykro że w piatki o 16.30 nie siedze na scholi a potem o 19.30 nie jestem na oazie jakoś tak smutno a potem w niedziele nie śpiewa schola a to było takie urozmaicenie niedzieli czesto w niedziele jezdzilam do babci ale zawsze staralam sie wrocic na msze to jest taki czas naszych spotkan ytych ludzi nie spotykamy na codzien w szkole no moze niektorzy ;D ale tak to nie zrobmy wszystko aby to przetrwalo bo tak jak jest jest dorbze ;*


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#10 2007-07-01 12:48:43

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Moze nie tak jak jest.. musimy postarac sie troche to ulepszyc, tak aby nie bylo juz klutni, nieporozumien, ktore burzą porzadek proby i zabijaja atmosfere przyjazni... Mam nadzieje, ze po wakacjach kazdy da cos od siebie aby ulepszyc nie tylko kontakty scholi, ale i oazy...


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#11 2007-07-01 14:31:17

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Hmm dobry pomysl ale wiesz jak to jest kazdy chce cos innego i wynikaja klotnie ... a to jest chyba najgorsze niekiedy mialam ochote wyjsc i trzasnac drzwiami chociaz z tego co wiem nie tylko ja


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#12 2007-07-02 12:00:14

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

wierz mi, ze nie tylko Ty.. mysle, ze to sie zmieni.. sama widzisz, ze juz sie troche pozmienialo (bedacy w temacie wiedza o co chodzi).. reszte sie jakos dogra..


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#13 2007-07-02 12:59:40

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Hmmm dogra na bebenku co


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#14 2007-07-02 19:42:39

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Nie to mialam na mysli okropna jestes oczywiscie w sensie pozytywnym ahh.. w sumie to nie wiem, czy tak fajnie, ze sa wakacje.. wszyscy sie gdzies rozjezdzaja.. szczegolnie tesknie za jedna osoba.. zainteresowani wiedza o co chodzi.. i wlasnie dlatego zaluje, ze mamy wolne, ze nie ma oazy, ze wszyscy jada i ja jade.. to takie smutne pozdrawiam wszystkich, ktorzy sa juz na wyjezdzie, lub opuszczaja nas w najblizszych dniach, a w szczegolnosci Ciebie skarbie, mimo ze tu nawet nie zagladasz Mysle i tesknie...


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#15 2007-07-02 21:32:48

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Czyżby Wielki Powrót nie nadszedł?

Hmm to bardzo ciekawe pozdorwienia japragne pozdrowic tych kltorzy sa na trzy tygodniowych rekolekcjach bardzo mi brakuje takiej Moninaszego adminka i mojej kochanej Dominiki trzymajcie sie kochane ja sie staram xD


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gpgsm.pun.pl www.fajnonapity.pun.pl www.emocje-uczucia.pun.pl www.garyoldmania.pun.pl www.speech.pun.pl