#1 2007-04-30 10:56:42

MonYczkA

Administrator

9920963
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 146

Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Na początek pozdrawiam wszystkich, co by nikomu nie było smutno, że Go nikt tutaj nie pozdrawia.

TAK WIĘC KISSES FOR EVERYONE


"-Kubusiu?!
-Tak Prosiaczku??
-Nic... - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś."

Offline

 

#2 2007-04-30 11:00:52

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Ja rowniez sie dolaczam i pozdrawiam wszystkich z oazy i scholi nie ma co niech sie wreszcie ktos odezwie... zyjemy sami wsrod innych a moze jest ktos kto nas potrzebuje i zawsze jest blisko a nawet go nie zauwazamy..!? sprobujmy poszukac bratniej duszy :)na pewno ktos taki sie znajdzie...

Ostatnio edytowany przez Alex (2007-04-30 11:01:42)


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#3 2007-04-30 11:50:25

Pacik

Zbanowany

9332020
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 73

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Ja także pozdrawiam wszystkich oazowiczów:)

Offline

 

#4 2007-04-30 12:53:35

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

No to kto sie jeszcze zbierze?? Jestem bardzo ciekawa


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#5 2007-04-30 15:06:58

Kasiek:D

Zbanowany

8263063
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 144
WWW

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

ja rowniez pozdrawiam wszystkich i jak w kazdym poscie od wczoraj w nocy zapraszam do siebie a raczej do siebie i Pati


Nie wiem dokad tak gnam... ale napwno bede tam pierwsza...
...bo najpiekniejszy widok na swiecie to widok z wnetrza kasku...

Offline

 

#6 2007-05-01 12:35:19

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

no jak wszyscy to wszyscy ode mnie też pozdrowienia i buziaki


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#7 2007-05-01 21:54:20

Zira

Zbanowany

2187482
Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 344

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

chyba nie pozostaje mi nic innego jak przylaczyc sie i poslac moc calusow do wszystkich oazowiczow, ale niestety musze powiedziec, ze istnieje pewna osoba do ktorej posyłam o jeden wiecej niz do wszystkich (mam nadzieje, ze sie nie obrazicie)


"Gdy się rodziłes, nad Tobą wszyscy się śmiali.. Śmiej się gdy będziesz umierać, nad Tobą będą płakali..."

Offline

 

#8 2007-05-02 13:42:38

Liebe

Zbanowany

Skąd: dolina muminków city:D
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 46

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Tak sobie teraz myślę, że z tą katergorią to ja jestem szczególnie zwiazana przez swoje pseudo ps. jeśli ktoś się jeszcze nie zorientował "Liebe" po niemiecku znaczy "Miłość"  wiem, tyko ja mogłam cos takiego wymyślić


"Der Regen fällt sie ist die Nummer eins
Der Regen fällt sie will nur glücklich sein
Der Regen fällt sie ist allein in der Nacht
Es ist kalt in ihrem Zimmer wenn die Einsamkeit erwacht"

Offline

 

#9 2007-05-02 17:26:28

Vitani

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 99

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Hmmm ja myślę, że nie muszę na forum pozdrawiać nikogo;) Każdy mój post jest pewnego rodzaju pozdrowieniem, a raczej wprowadzeniem do rozmowy (rozmawiając z kimś raczej rzadko się kogoś pozdrawia wprost;))
To tak jakbym musiała każdemu kogo kocham, bądź lubię ciągle to mówić, a myślę że nie ma takiej potrzeby bo Ci ludzie wiedzą o tym.
Zresztą pozdrowienia są dobre telewizyjnych programach, czy w radiu w którymś istnieje szansa że ktoś nas usłyszy;] A że to prawdopodobieństwo jest raczej małe to nie robię tego...

Pozdrawiam??


Pierdolona era techno!!!

Offline

 

#10 2007-05-02 22:48:29

moniq

Zbanowany

5867749
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 60

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

wiesz Vitani, nie musisz mówić swoim bliskim, że ich kochasz, ale kiedyś zrozumiesz, że tych kilku słów nigdy dość, bo od nich pięknieje cały świat. "Nigdy nie zapomnij powiedzieć komuś, jak bardzo go kochasz", nie pamiętam już kto to napisał, ale jest to szalenie mądre i prawdziwe. ale dopiero czas nas uczy tej mądrości... bo nigdy nie wiesz, czy będziesz miała jeszcze szansę powiedzieć te magiczne słowa...
pozostawiam do przemyślenia wszystkim... i pozdrawiam bo w końcu się tu objawiłam

Offline

 

#11 2007-05-03 12:05:50

Vitani

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-04-16
Posty: 99

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Nie uważam, że należy unikać tych słów, ale ich nie nadużywać by nie straciły na wartości. Kocham to wielkie słowo i powinno mieć tak samo ważne znaczenie, a kiedy powtarza się to bez przerwy staję się to czymś zwyczajnym.


Pierdolona era techno!!!

Offline

 

#12 2007-05-03 20:28:53

Alex

Zbanowany

8362585
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 641

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Chciałabym pozdrowić wszystkich moich znajomych ze scholii, oazy, szkoły… jest kilka osób, które w szczególności.. moich przyjaciół tych najbliższych.. chociaż i w tym gronie znajdzie się ta szczególna osóbka, która mnie najbardziej rozumie, która zawsze jest przy mnie i za to tu jej oraz innym osobą chce bardzo podziękować…DZIĘKUJE że jesteście przy mnie zawsze w najtrudniejszych momentach mojego życia, że zawsze staracie się mnie zrozumieć…to jest piękne jakby na to nie spojrzeć DZIĘKUJE
***
                             :*POZDRAWIAM WSZYSTKICH OAZOWICZÓW ORAZ SCHOLE:*
                                  MOICH PRZYJACIÓŁ TYCH DALSZYCH I TYCH NAJBLIŻSZYCH
                                                              MOJEMU SERCU
                                   JESTEŚCIE WIELCY I TAK TRZYMAĆ DALEJ

Vitani - nie należy unikać, ale też nie mówić za często z tym się zgodzę. Czasem jest bardzo miło usłyszeć te słowa bo są one chyba najpiękniejsze na świecie...i wiele osób żyje, żeby móc je mówić a wiele, żeby móc je usłyszeć.... Zwyczajnym, ale zawsze czymś pięknym pozostanie choćby w naszym sercu


"Odi et amo"
nienawidzę i kocham...

Ale my wiemy, ze nom nic tak ducha nie krzepi, jako muzyka, jako śpiyw. Niekze teroz ponad nami popłynie duch pod postaciom muzyki, a my se na tej muzyce siednijmy i razym z tom muzykom podnieśmy nase myśli ku niebu. (ks. J. Tischner)

Offline

 

#13 2007-05-04 22:23:38

scarlett

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-03-26
Posty: 9

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Ha! to ja wzniosę się na wyzyny kreatywności i pozdrowię na początek 3 osoby imiennie:
po pierwsze Monikę moja kochaną bez ktorej sobie nie wyobrażam rekolekcji
po drugie Kingę i Danusię ktore ,mam nadzieje, spotkam we wrzesniu w mojej szkole

Offline

 

#14 2007-05-04 23:57:20

MonYczkA

Administrator

9920963
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 146

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Skoro tak to ja pozdrawiam imiennie Kochana Madziunie, bez ktorej ja sobie rowniez nie wyobrazam rekolekcji, bo od pierwszych rekolekcji (o stp. w Michalczowej) jeżdżę właśnie z nią


"-Kubusiu?!
-Tak Prosiaczku??
-Nic... - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś."

Offline

 

#15 2007-05-05 21:36:03

MonYczkA

Administrator

9920963
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 146

Re: Dla Naszych Kochanych i Mniej Kochanych :)

Pozdrawiam: Kasie, Pati, Ole, Łukasza, Wojtka, Kasie i... naszych NEW FRIENDS: Krzysia and Klocka


"-Kubusiu?!
-Tak Prosiaczku??
-Nic... - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić, czy jesteś."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polisharmyclan.pun.pl www.wwjd.pun.pl www.bollyworld.pun.pl www.dark-pokemon.pun.pl www.wrestlingpbfgame.pun.pl